Adelina tregon me krenari format trupore pas lindjes së djalit - Bota Sot
Adelina tregon me krenari format trupore pas lindjes së djalit

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Adelina tregon me krenari format trupore pas lindjes së djalit

Më: 14 tetor 2017 Në ora: 17:19
Adelina Ismaili

Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Ismaili në prill të këtij viti, u bë nënë për herë të parë, duke sjell në jetë një djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Uliks.

Adelina ka publikuar sot në rrjetin social Instagram një foto ku ka treguar për herë të parë linjat e saj trupore pas shtatzënisë.

Ajo ka mahnitur ndjekësit e saj e veshur me një palë bikini ngjyrë rozë. Ndryshe, Adelina Ismaili jeton në Zvicër, me bashkëshortin dhe djalin e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test