Bëhuni gati sonte vjen "Dashni e huj" nga Qendresa Batllava - Bota Sot
Bëhuni gati sonte vjen "Dashni e huj" nga Qendresa Batllava

Mediale Vip

E mërkurë, 24 tetor 2018

Bëhuni gati sonte vjen "Dashni e huj" nga Qendresa Batllava

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 21 nëntor 2017 Në ora: 15:15
Qendresa Batllava

Një baladë e bukur sonte do ti shtohet arkivës shqiptare. Ajo titullohet "Dashni e huj" e do të publikohet me një klip shumë cilësor nga MProduction sonte në mbrëmje nga zëri i ëmbël i këngëtares Qendresa Batllava. Ka nisur interesimi dhe kureshtja e publikut por sonte do të kemi mundësi ta shohim këngën dhe klipin.BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test