Kida po vjen me këngë të re - Bota Sot
Kida po vjen me këngë të re

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Kida po vjen me këngë të re

Më: 22 nëntor 2017 Në ora: 22:02
Orhidea Latifi

Këngëtarja Orhidea Latifi shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Këtë e bëri të ditur menaxheri i saj nëpërmjet një fotografie të publikuar në Instastory.

Në foton e postuar shihet Kida e veshur me shumë stil ndërsa puna për këngën e re ka nisur.

Kujtojmë se ajo ani pse e re në moshë ka arritur ta krijoj një numër të madh fansash dhe projektet muzikore po i ecin shumë mbarë.

Image
Instagram
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test