Big Papi për Ditën e Flamurit në Kosovë, ja arsyeja! - Bota Sot
Big Papi për Ditën e Flamurit në Kosovë, ja arsyeja!

Mediale Vip

E premte, 19 tetor 2018

Big Papi për Ditën e Flamurit në Kosovë, ja arsyeja!

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 28 nëntor 2017 Në ora: 21:01
Big Papi

Ai është një reper jo vetëm unik por që masa e pëlqen shumë për stilin e të kënduarit. Ky është Big Papi, i cili me 28 Nëntor ditën e Flamurit ka qenë në Prishtinë, por i mbushur me plot angazhime, këtë herë i ftuar në shumë programe televizive për të dhënë intervistë.

Por ne mësojmë dhe ky do të jetë një lajm i gëzuar për fansat e tij, pasi ai pikërisht këtë ditë në mbrëmjë ka shkuar në studio për të rregjistruar një këngë të re, që pritet të zbulohet së shpejti se si do të jetë, ndërsa në Intsagramin e tij reperi kishte postuar këtë foto me një urim për shqiptarët.BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test