Dedikimi emocionues i Genc Prevlukajt për të birin: Dua të jesh i mirë me njerëzit… - Bota Sot
Dedikimi emocionues i Genc Prevlukajt për të birin: Dua të jesh i mirë me njerëzit…

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Dedikimi emocionues i Genc Prevlukajt për të birin: Dua të jesh i mirë me njerëzit…

Më: 30 nëntor 2017 Në ora: 16:24
Genc Prevlukaj dhe Gjini

Genc Prevlukaj është një emër i lakuar shumë kohët e fundit në mediat rozë edhe për shkak të historisë së dashurisë me këngëtaren Eni Koçi. Të dy artsitët shfaqen kudo bashkë, edhe pse deri më tani nuk e kanë pohuar dhe as mohuar në mënyrë të qartë raportin e tyre.

Por për të gjithë ata që nuk e dinë, kujtojmë se Genc Prevlukaj nga martesa e tij e parë me Arta Arifin ka njw djal me emrin Gjin. Gjini sot ka festuar ditëlindjen e tij të 12-të dhe me këtë rast nuk ka munguar as urimi i ndjerë dhe emocionues i të atit Gencit. Edhe 100 vite Gjin!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test