William Levy ndez rrjetin, pozon lakuriq dhe zbulon detajin befasues - Bota Sot
William Levy ndez rrjetin, pozon lakuriq dhe zbulon detajin befasues

Mediale Vip

William Levy ndez rrjetin, pozon lakuriq dhe zbulon detajin befasues

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 09:07
William Levy

Aktori i njohur latin, William Levy ka thyer rrjetin me njoftimin e tij më të fundit.

Kubani sexy, pasi ka lënë përgjithmonë telenovelat, është gjithmonë e më shumë pjesë e Hollywoodit.

Ai është duke punuar për projektin e rradhës ‘Killing Sarai’. Këtë njoftim ai e ka shoqëruar me një foto mjaft provokuese. Levy ka treguar trupin e tij të zhveshur muskuloz.

Ai është duke jetuar momente suksesi në jetën e tij artistike, por dhe atë private. Pas tronditjeve të një pas njëshme të marrëdhenies së tij me partneren Gutierez duket se eshtë koha për lumturi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test