Bleona Qereti poston fotografi pa brekë, reagojnë fansat - Bota Sot
Bleona Qereti poston fotografi pa brekë, reagojnë fansat

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Bleona Qereti poston fotografi pa brekë, reagojnë fansat

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 15:33
Bleona Qereti

Bleona Qereti ka sjell në kujdes edhe njëherë fotosesion e para disa kohëve ku shfaqet pa brekë.

Ajo sot ka postuar një fotografi nga ai fotosesioni dhe dukej tmerrësisht seksi por kjo nuk u prit edhe mirë nga fansat e saj.

Në minutat e parë të këtij postimi Bleona u bë cak i ofendimeve të fansave të cilët e kanë quajtur me fjal të ndryshme.

Përndryshe, Bleona ka rënë në sy shumë kohën e fundit për postimet e saj e sidomos ato provokative.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test