Festa e fundvitit? Ledina organizon një super-atmosferë! - Bota Sot
Festa e fundvitit? Ledina organizon një super-atmosferë!

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Festa e fundvitit? Ledina organizon një super-atmosferë!

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 16:28
Ledina Çelo me femijet e saj

Ledina Çelon e kemi parë kohët e fundit shumë të angazhuar pas familjes dhe sidomos fëmijëve. E mbani mend dekorimin dhe kujdesin e treguar për arritjen e çdo detaji në festën e Halloween-it? Eh, të njejtin angazhim këngëtarja e ka patur edhe këtë fundvit.

Përpos pemës, oxhakut të ndezur dhe çdo dekori përreth, fëmijët e Ledinës kanë përjetuar edhe një tjetër emocion në këtë muaj festash. Dhuratat për të vegjëlit i ka shpërndarë vetë babagjyshi, i cili është siguruar të dhurojë pako të mëdha e të paketuara siç meriton ky fundvit. Lodra e libra, ja me çfarë po argëtohen djali dhe vajza e Çelos.

 

#christmasiscoming ????????????‍??????????‍??????????

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

 

#happy#nikolaus ????????

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test