Amarda këngëtarja që nuk po lejon të luhet me jetën e saj - Bota Sot
Amarda këngëtarja që nuk po lejon të luhet me jetën e saj

Mediale Vip

E hënë, 15 tetor 2018

Amarda këngëtarja që nuk po lejon të luhet me jetën e saj

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 7 dhjetor 2017 Në ora: 22:15
Amarda

Amarda ky është emri që e kemi dëgjuar e lexuar kaq shpesh gjatë verës. Ajo u krikthye në tregun muzikor me hitin "S'ta fali", me të cilen këngë e shënoj verën e vitit 2017.

E bukur, pushtuese dhe e pa konkurrencë kur është fjala për të kënduar live. Mediat gjatë gjithë këtij viti në ikje folën me superlativa për këngëtaren nga Shqipëria, e që këndon për të gjithë shqiptarët kudo ku janë.

Këngëtarja e shumë hiteve, edhe gjatë këtij viti udhëtoj nga një vend në një vend tjetër për ta ndezur atsmoferën në mbrëmje muzikore, dasma e ahengje.

Edhe një: Amarda është këngëtarja më origjinale dhe që të gjithë duan të bëjnë duet me të. Por, ajo tregohet mjaftë e rezervuar në këtë pikë.

E bukura, aktualisht jeton në Amerikë pranë të shoqit dhe të birit. Pavarësisht insistimit të
Medias, Amarda Arkaxhiu nuk pranon të zbulojë shumë rreth jetës private dhe kështu nuk po e lejon median të luhet me jetën e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test