Alban Ramosaj në kampanjën e re të “Dolce & Gabbana” - Bota Sot
Alban Ramosaj në kampanjën e re të “Dolce & Gabbana”

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Alban Ramosaj në kampanjën e re të “Dolce & Gabbana”

Më: 18 dhjetor 2017 Në ora: 13:28
Alban Ramosaj

Marka e njohur botërore, "Dolce & Gabbana" ka realizuar kampanjën e re për koleksionin pranver-verë.

Pjesë e kësaj kampanje ishin edhe disa shqiptar, të cilët pozuan për këtë markë.

Këngëtari Alban Ramosaj është njëri nga aristët që mori pjesë në reklamën e koleksionit të “Dolce & Gabbana”.

Ai u shpreh i lumtur për mundësinë që iu dha të jetë pjesë e kësaj reklame, në fotografitë që ndau me ndjekësit në rrjete sociale ai shkroi disa fjalë.

Duke bërë të ditur që fotografitë për këtë koleksion janë shkrepur nga Endrit Mertiri, Albani shkroi “Shumë i lumtur, i fascinuar dhe mirënjohës të jem pjesë e Koleksionit Pranverë-Verë 2018 të @dolcegabbana #DGMen#DGFamily #DGWomen fotografitë nga një dhe i vetmi @endritmertiri“.

Përveç tij, pjesë e kësaj kampanje ishin: Alesia Noka, Meg Luka, David dhe Livia Prifti.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test