Gjiko feston ditëlindjen e 27, Elita zgjedh fjalët më të bukura për reperin - Bota Sot
Gjiko feston ditëlindjen e 27, Elita zgjedh fjalët më të bukura për reperin

Mediale Vip

E martë, 16 tetor 2018

Gjiko feston ditëlindjen e 27, Elita zgjedh fjalët më të bukura për reperin

Më: 3 janar 2018 Në ora: 18:00
Elita Rudi dhe Gjiko

Asdren Gjikolli ka një arsye më tepër për të festuar ditën e sotme. 

Reperi pejan, i cili njihet më mirë si Gjiko, sot ka mbushur 27 vjet të plota.

Me këtë rast këngëtari ka marrë shumë përgëzime prej miqve dhe familjarëve të ngushtë.

 

To my partner in crime? #happybirthday

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

 

To my Mr.Right HAPPY BIRTHDAY????

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

Nuk kishte se si të mungonte edhe urimi i së dashurës së hitbërësit “Papuqe Gucci”, Elita Rudi.

Kjo e fundit duket se ka përzgjedhur fjalët më të ëmbla për personin e zemrës, i cili e ka përkrah në çdo moment.

“Për njeriun që ka qenë përkrahësi im më i madh, shoku im i shpirtit dhe dashuria ime e përjetshme”, ka shkruar ndër të tjerash Elita në Instagram.

Ndryshe, kënga e fundit e këngëtarit e lartcekur është shikuar mbi 13.4 milionë herë në YouTube.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test