Platori, djali i Mihrijes dhe Naimit i rikthehet muzikës! - Bota Sot
Platori, djali i Mihrijes dhe Naimit i rikthehet muzikës!

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Platori, djali i Mihrijes dhe Naimit i rikthehet muzikës!

Më: 30 janar 2018 Në ora: 16:33
Plator Abazi

Pasionin për muzikë nuk kishte si të mos e trashëgonte nga prindërit e tij, Mihrije Braha dhe Naim Abazi, e madje që i vogël filloi të mirrej me këndim.

Por me kalimin e viteve, Plator Abazi u shkëput nga skena muzikore por mesa duket jo përjetësisht.

Sot, ai ka regjistruar videoklipin e tij të parë tashmë si i rritur për të debutuar edhe zyrtarisht në diskografinë shqiptare.

Bazuar nga fotografitë që ka siguruar Prive, Platori këtë herë duket se ka zgjedhur ‘Hip Hop-in’ si zhanër për karrierën e tij.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test