Rihannas i ndalohet të shkojë në këtë shtet - Bota Sot
Rihannas i ndalohet të shkojë në këtë shtet

Mediale Vip

E diel, 18 nëntor 2018

Rihannas i ndalohet të shkojë në këtë shtet

Më: 2 shkurt 2018 Në ora: 15:14
Rihanna

Do të merrte pjesë në një konferencë krah presidentit francez, Emmanuel Macron për edukimin e fëmijëve afrikanë.

Por, këngëtarja Rihanna nuk do të shkoj në Senegal pasi që disa organizata islamike kanë ndaluar pjesëmarrjen e saj, me arsyen se ajo është pjesë e ‘Iluminatit’ dhe ju del në mbrojtje homoseksualëve, raporton ‘The South African’.

Akoma nuk është bërë e ditur nga ana e këngëtares se a do marrë pjesë a po jo.

Kujtojmë që Rihanna shpesh ka qenë pjesë e shumë organizimieve humanitare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test