Në ditëlindjen jubilare, bashkëshortja e Alban Mehmetit lë pa fjalë me format - Bota Sot
Në ditëlindjen jubilare, bashkëshortja e Alban Mehmetit lë pa fjalë me format

Mediale Vip

E martë, 23 tetor 2018

Në ditëlindjen jubilare, bashkëshortja e Alban Mehmetit lë pa fjalë me format

Më: 3 shkurt 2018 Në ora: 14:42
Alban Mehmeti dhe Fjolla

Pak javë më parë, ajo u bë nënë për të dytën herë me ardhjen në jetë të djalit, Troit.

Por ky fakt duket të mos luaj shumë rol për bashkëshorten e këngëtarit Alban Mehmeti, Fjollën.

Ajo është shfaqur në top formë në fotografinë e publikuar sonte teksa feston ditëlindjen jubilare – atë të 30-të.

 

Enjoying this special day of mine #30thbirthday

A post shared by Fjolla Svirca Mehmeti (@fjollasvirca) on

E veshur me shumë klas, ajo ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj në rrjete sociale që normalisht pyetjen e parë që e kanë pasur nëpër kokë ka qenë – a ka lindur Fjolla para pak javësh?!

Rikthimi në formë ka qenë shumë i shpejtë për bukuroshen të cilës me rastin e ditëlindjes i urojmë edhe 100! 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test