Vesa shfaqet pa grim, këtë pamje ka fytyra e saj - Bota Sot
Vesa shfaqet pa grim, këtë pamje ka fytyra e saj

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Vesa shfaqet pa grim, këtë pamje ka fytyra e saj

Më: 4 shkurt 2018 Në ora: 13:13
Vesa Luma

E ka konfirmuar moti që po jeton në Zelandë të Re.

E nga atje, këngëtarja Vesa Luma ka publikuar një imazh ku është shfaqur pa make-up.

Vesa kishte përdorë disa filtera në foto dhe dukej shumë bukur.

Kujtojmë që kjo nuk është hera e parë që këngëtarja del pa grim, duke treguar bukurinë natyrale!

 

Behind every successful woman is a substantial amount of coffee ???? #cheers

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test