Si bashkëshortja njëjtë edhe reja e Fatmir Limajt, shfaqen si kurrë me parë, pamjet nuk duan koment! - Bota Sot
Si bashkëshortja njëjtë edhe reja e Fatmir Limajt, shfaqen si kurrë me parë, pamjet nuk duan koment!

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Si bashkëshortja njëjtë edhe reja e Fatmir Limajt, shfaqen si kurrë me parë, pamjet nuk duan koment!

Më: 4 shkurt 2018 Në ora: 18:41
Familja Limaj

Për Zëvendëskryeministrin e Kosovës Fatmir Limaj, jashtë politikës rrallë flitet për jetën private, por ai disa herë ka prezantuar anëtaret e familjes në rrjetet sociale dhe janë përfolur mjaft ne mediat roze.

Pjesë e këtyre rrjeteve ishte edhe bashkëshortja bukuroshe e tij Arlinda Balaj, e cila së fundmi duket se ka hequr dorë dhe ka mbyllur llogarinë e saj në Facebook.

Largimi i saj nga rrjetet sociale nuk bënë që të mos komentohet, kjo pasi që ka një numër të madhe të fotografive bashkë me ‘nusen’ e djalit të Fatmir Limajt, me të cilën duken sikur të ishin dy motra.

Fotografitë që vërtetë lënë pa fjalë janë ato të cilat Arlinda dhe reja bukuroshe e Limajt Shqipja duken shumë joshëse, me fustane elegante dhe të hapur.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test