Dua Lipa pozon nudo - Bota Sot
Dua Lipa pozon nudo

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Dua Lipa pozon nudo

Më: 4 shkurt 2018 Në ora: 21:50
Dua Lipa

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa për herë të parë ka pozuar nudo.

Artistja nga Prishtina ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku shihet gjysmë-lakuriq.

Lipa është njëra nga këngëtaret më të dëgjuara në botë të muzikës pop momentalisht.

Ajo është krijuese e hiteve “Be The One” dhe “New Rules”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test