Aurela Hoxha, seksi edhe në kuzhinë! Shikojeni si duket...! - Bota Sot
Aurela Hoxha, seksi edhe në kuzhinë! Shikojeni si duket...!

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Aurela Hoxha, seksi edhe në kuzhinë! Shikojeni si duket...!

Më: 5 shkurt 2018 Në ora: 11:12
Aurela Hoxha

Shumica prej nesh mendojnë se vajzat e njohura të ekranit, nuk bëjnë punë shtëpie. Duke i parë aq të kuruara në televizor, ndonjëherë i paragjykojmë, pasi mendojmë se nuk kanë kohë për të gatuar, dhe për të qenë një zonjë shtëpie.

Ndoshta e kemi gabim, pasi për shembull Aurela Hoxha jo vetëm i bën punët e shtëpisë por edhe gatuan.

Aurela ka publikuar një video në Instastory ku shihet teksa gatuan. Mikja e saj e ngushtë Dorina Gegiçi filmon Aurelën e cila gatuan me tuta dhe me sutjena. Aurela edhe kur gatuan duket seksi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test