Më në fund, pas lindjes së vajzës flet edhe Travis Scott - Bota Sot
Më në fund, pas lindjes së vajzës flet edhe Travis Scott

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Më në fund, pas lindjes së vajzës flet edhe Travis Scott

Më: 6 shkurt 2018 Në ora: 13:51
Kylie Jenner dhe Travis Scott

Kylie Jenner shfrytëzoi Twitter-in për të zbuluar lindjen e vajzës së saj të dielën, dhe tani i dashuri i saj Travis Scott gjithashtu bëri një postim rreth lajmit, transmeton Klan Kosova.

Ai gjithmonë ka qenë njeri me pak fjalë, por reperi është gjithashtu një baba krenar.

Gjatë nëntë muajve të fundit, reperi ka qenë duke e mbështetur Kylie, pasi nuk kemi dëgjuar për të. Por, tani vajza e tij erdhi në jetë dhe ai është shumë i lumtur.

Në një postim të shkurtër në Twitter me 2.9 milionë ndjekës, reperi shkroi: 2.1.18. Përgjithmonë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test