“Ska dashni” quhet super balada nga Mërgim Mjeku - Bota Sot
“Ska dashni” quhet super balada nga Mërgim Mjeku

Mediale Vip

E hënë, 19 nëntor 2018

“Ska dashni” quhet super balada nga Mërgim Mjeku

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 6 shkurt 2018 Në ora: 18:57
Mërgim Mjeku

 “Ska dashni”, kështu quhet balada që me tu publikuar po dëgjohet dhe po pritet shumë mirë, ardhur nga artisti Mërgim Mjeku.

Kjo këngë që ka edhe një klip tëë bukur është me tekst dhe muzikë nga Kreshnik Avdiu dhe orkestrim të Ardian Kastratit.

Këngëtari ka dashur të vijë me këtë baladë mjaft të gjetur edhe në stinën qe jemi, por ai vazhdon të jetë mjaft i kërkuar në koncertete e shumta në Diasporë.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test