Zbulohet destinacioni i famshmëm ku po pushojnë motrat Vjollca - Bota Sot
Zbulohet destinacioni i famshmëm ku po pushojnë motrat Vjollca

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Zbulohet destinacioni i famshmëm ku po pushojnë motrat Vjollca

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 14:16
Luana dhe Marina Vjollca

Menjëherë pas përfundimit të emisioneve që Marina dhe Luana Vjollca prezantuan në televizione të ndryshme, motrat e njohura kanë përfituar për tu shkëputur nga Tirana.

Destinacioni i tyre ka qenë një vend me borë, të cilin ato fillimisht nuk e treguan se ku ishte.

Megjithatë këtë pak orë më vonë e ka zbuluar Luana e cila ka postuar pak më parë një video ku filmon veten dhe Marinën.

Në videon e Luanës lokacioni tregon fshatin St.Moritz në Zvicër, një destinacion i preferuar për VIP-at, shkruan opinion.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test