Zgjimi magjik i Marinës dhe Getoarit, pamjet të mrkullojnë - Bota Sot
Zgjimi magjik i Marinës dhe Getoarit, pamjet të mrkullojnë

Mediale Vip

E mërkurë, 24 tetor 2018

Zgjimi magjik i Marinës dhe Getoarit, pamjet të mrkullojnë

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 14:18
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi

Kanë zgjedhur St. Moritz, një nga vendet më të kushtueshëm dhe më të preferuara nga të famshmit për disa ditë pushimi, pa i ardhur ende fundi dimrit.

Motrat Vjollca të shoqëruar nga parterët e tyre po kalojnë disa ditë relaksi.

Marina Vjollca ka ndarë këtë mëngjes një pamje që të ngroh zemrën. ‘Mirmëngjes zemër’ ka shkruaj ajo në postimin e saj.

Marina dhe reperi Getoar Selimi janë një nga çiftet më të preferuar të pubikut shqiptar. Sa herë që ata postojnë në rrjetet sociale reagimet fansave të tyre janë të menjëhershme. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test