Ja si flasin shqip Rita me të ëmën - Bota Sot
Ja si flasin shqip Rita me të ëmën

Mediale Vip

E premte, 19 tetor 2018

Ja si flasin shqip Rita me të ëmën

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 15:17
Vera dhe Rita Ora

Rita Ora njihet për faktin se shumë herë e ka treguar prejardhjen e saj në secilën intervistë dhënë anembanë botës. Ajo po ashtu  nëpër rrjete sociale shpeshe ka shfaqur edhe nënën e saj, e cila njihet si grua pozitive dhe moderne.

Dhe është pikërisht komenti i Verës ai që na ka rënë në sy tek një fotografi e postuar e Ritës në Instagram, ku e ëma i shkruan: “So cute je bre nana”, duke e komplimentuar kështu të bijën me anë të dy gjuhëve.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test