Roberti poston fotografinë më të bukur me Tianin e vogël - Bota Sot
Roberti poston fotografinë më të bukur me Tianin e vogël

Mediale Vip

E martë, 16 tetor 2018

Roberti poston fotografinë më të bukur me Tianin e vogël

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 15:33
Robert Berisha

Tuna dhe Patrisi ka afro një vit që janë bërë prindër.

Tuna solli në jetë një djalë të cilin çifti e pagëzuan me emrin Tian, e që nga ajo kohë ajo i është përkushtuar tërësisht familjes së saj duke lënë anash dhe muzikën pasi ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri.

E dashurinë e madhe ndaj Tianit të vogël e tregojnë dhe familjarët tjerë.

Është Roberti ai që ka publikuar një foto me Tianin, e që po duken të mrekullueshëm pranë njëri tjetrit.

Kujtojmë se Roberti ka vite i martuar me Norën ku dhe kanë një vajzë të quajtur Renee.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test