Djali i presidentit Thaçi për pushime në Austri - Bota Sot
Djali i presidentit Thaçi për pushime në Austri

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Djali i presidentit Thaçi për pushime në Austri

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 18:32
Endrit Thaçi

Endriti është djali i vetëm i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, ndërsa vëmendja për të është e madhe nga publiku.

Ai është shumë aktiv në rrjetin social Instagram, ku vazhdimisht publikon fotografi nga përditshmëria e tij.

Endriti, i cili po vazhdon të shijojë pushimet nëpër vende të ndryshme të botës, së fundmi ka udhëtuar për në Vjenë të Austrisë dhe nga atje ka publikuar një fotografi e cila ka marrë pëlqime të shumta nga ndjekësit e tij.

Ndryshe, Endriti ka qenë shumë i përfolur në mediat rozë për lidhjet me Drita Stubllën dhe Arta Nitajn, por të cilat kur nuk u bën publike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test