Publikohet “Hallall e ke” nga Dj Dagz, Dj Pm dhe Lindoni! - Bota Sot
Publikohet “Hallall e ke” nga Dj Dagz, Dj Pm dhe Lindoni!

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Publikohet “Hallall e ke” nga Dj Dagz, Dj Pm dhe Lindoni!

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 20:35
Dj Dagz, Dj Pm dhe Lindoni

Para disa javësh iu informuam se dyshja e DJ Dagz dhe PM janë duke përgatitur një tjetër bashkëpunim pas atij me Genc Prelvukaj.

Lindoni ishte i përzgjedhuri i tyre për këtë produksion muzikor që mban titullin “Hallall e ke” i punuar në studion e Cricket-it.

Në anën tjetër, videoklipi është finalizuar nga XL FILMS. Puna për të ka mbaruar dhe tashmë është e disponueshme në YouTube.

Se a do të ketë suksesin e këngës paraprake, do e kuptojmë në ditët vijuese.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test