Dua Lipa me turne edhe në Azi - Bota Sot
Dua Lipa me turne edhe në Azi

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Dua Lipa me turne edhe në Azi

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 22:14
Dua Lipa

Këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa po vazhdon me sukseset e saj të njëpasnjëshme.

Gjatë muajit maj do të mbajë disa koncerte përfshirë në Korenë e Jugut (Seul) dhe në Japoni (Tokio).

Më 6 maj ajo performon në Seul, kurse më 8 maj Dua do të performojë në Tokio para adhuruesve të saj.

Ajo ka qenë edhe pjesë e pas ndejës së Grammyt ku ka qenë pranë yjeve tjera të mëdha botërore.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test