Aktori i humorit më “romantik” se kurrë, bashkëshorten e do më shumë se… - Bota Sot
Aktori i humorit më “romantik” se kurrë, bashkëshorten e do më shumë se…

Mediale Vip

E mërkurë, 17 tetor 2018

Aktori i humorit më “romantik” se kurrë, bashkëshorten e do më shumë se…

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 22:52
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku

Aktori i humorit Besart Kallaku njihet për postimet e tij të shumta e me mjaft humor në rrjetet sociale.

Këtë herë ai ka treguar se sa i dashuron domatet, por sigurisht jo më shumë se bashkëshorten e tij bukuroshe, Xhensila Myrtezaj.

Besi ka publikuar një foto me domate ku shkruan: “Të dua më shumë se domatet.” Kohët e fundit postimet e tij në lidhje me “afeksionin” që ka për këtë perime janë shtuar shumë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test