Princeshë Elia feston datëlindjen, ja të ftuarit specialë - Bota Sot
Princeshë Elia feston datëlindjen, ja të ftuarit specialë

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Princeshë Elia feston datëlindjen, ja të ftuarit specialë

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 23:44
Princi dhe Princesha

Princesha Elia Zaharia Zogu ka festuar gjatë mbrëmjes së sotme ditëlindjen e saj.

Mes të ftuarve kanë qenë edhe mikeshat e saj Soni Malaj, Olta Gixhari, Niada Saliasi etj. Duket se Elia ka zgjedhur shtëpinë e saj për të organizuar këtë festë, ndërkohë që ka fikur qirinjtë e tortës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test