Diona Fona feston ditëlindjen, bëhet 19 vjeçare - Bota Sot
Diona Fona feston ditëlindjen, bëhet 19 vjeçare

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Diona Fona feston ditëlindjen, bëhet 19 vjeçare

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 11:29
Diona Fona

Këngëtarja atraktive shqiptare, Diona Fona, po feston ditëlnidjen.

Bukuroshja po mbush 19 vjet të jetës dhe ajo ditëlindjen e feston në prani të shoqërisë dhe familjes.

Kënga e fundit e Dionës ishte një baladë mjaft emocionuese.

“Ikim” titullohet projekti i Dionës, një këngë që arriti afro 200 mijë klikime.

 

Lil behind the scenes of shooting IKIM ???? Hope you enjoy it - Love D????

A post shared by Diona Fona???? (@dionafona) on

Bukuroshja vazhdon të jetë ‘single’ dhe po shijon jetën në skenën muzikore shqiptare.

Ajo po studion artin skenik në Londër dhe jeton mes kryeqytetit britanik dhe Prishtinës.

Ndër projektet tjera të suksesshme janë edhe “Havera” dhe “Shy”. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test