Sërish kritika për Kim Kardashian - Bota Sot
Sërish kritika për Kim Kardashian

Mediale Vip

E martë, 16 tetor 2018

Sërish kritika për Kim Kardashian

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 14:27
Kim Kardashian

Godet sërish Kim Kardashian, dhe sërish një lum kritikash shkojnë për të nga fansat e saj.

Këtë herë Kim në rrjetin social Instagram ka publikuar një foto ku shfaqet përpara pasqyrës topless.

Por deri këtu gjithçka është në rregull, sepse fansat e saj janë mësuar me të tilla postime, por ajo që i ka irrituar ata ishte fakti se si fotografe ylli i familjes më të famshme në botë ka përdorur vajzën e saj 4-vjeçare, North.

 

???? by North

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Pavarësisht kritikave, Kim ka vendosur që një foto të tillë të mos e heqë nga Instagrami, madje ka vijuar me postime të tjera.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test