Morena Taraku provokon sërish - Bota Sot
Morena Taraku provokon sërish

Mediale Vip

Morena Taraku provokon sërish

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 15:30
Morena Taraku

Bukuroshja, Morena Taraku njihet për jetën e saj luksoze.

Ajo vazhdon të udhëtojë sa në një vend, në tjetrin.

Së fundmi ajo është shfaqur bashkë me familjen duke kaluar disa ditë pushimi në Stamboll.

Ish-missi-i vazhdon të mahnisë me pozat dhe veshjet e saj.

Ja fotografia që ajo ka publikuar në “Instagram”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test