Kylie lindi vajzë, Tyga pretendon se është babai i fëmijës - Bota Sot
Kylie lindi vajzë, Tyga pretendon se është babai i fëmijës

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Kylie lindi vajzë, Tyga pretendon se është babai i fëmijës

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 15:36
Tyga, Kylie Jenner dhe Travis Scott

Këto ditë, Kylie Jenner solli në jetë fëmijën e saj të parë.

Ajo lindi një vajzë të cilën e pagëzoi me emrin Stormi, ndërsa shtatzëninë e kishte mbajtur të fshehur deri pas lindjes, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, ajo ka sjellë foto dhe video të ndryshme pasi solli në jetë vajzën, e në një prej tyre shihet edhe Travis Scott, i dashuri i saj aktual teksa nën emocione qante pasi mori vesh se është bërë baba.

Ish i dashuri i Kylie Jenner, Tyga ka kërkuar që të bëhet testi i ADN-së tek vajza, ngase pretendon se është babai.

Sipas medieve të huaja, reperi ka kërkuar që të marrë të gjitha përgjegjësitë si prind në rast se vërtetohet atësia.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test