Zayn Malik tashmë edhe në Bollywood - Bota Sot
Zayn Malik tashmë edhe në Bollywood

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Zayn Malik tashmë edhe në Bollywood

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 16:12
Zayn Malik dhe Gigi Hadid

I famshëm në botën e muzikës, por gjithashtu edhe partneri i një prej supermodeleve më të njohura në botë, duket se nuk mjaftojnë për të.

Zayn Malik është këngëtari i cili tashmë synon edhe kinematrografinë, pasi mendohet se i është propozuar për të qenë pjesë e pjesë e një filmi në Bollywood.

Malik prej disa kohësh është në një lidhje dashurie me Gigi Hadid, dhe duket se gjithçka mes tyre ecën mirë, duke qenë se në javët e fundit ai realizoi një tatuazh në trupin e tij, një palë sy që mendohet se janë të supermodeles.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test