E nis edhe Bertan Asllani - Bota Sot
E nis edhe Bertan Asllani

Mediale Vip

E premte, 19 tetor 2018

E nis edhe Bertan Asllani

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 16:30
Bertan Asllani

Të qenit fytyrë publike në vete nënkupton edhe të dukeni sa mirë.

E për një paraqitje me veshje që rri në atë formë që do dëshiron të gjithë, zgjidhja më e mirë është fitnesi.

Prandaj, shumë fytyra publike në rrjetet sociale shpesh postojë foto e video nga palestra.

Një nga emrat e njohur në tregun shqiptar dhe atë turk e që ka nisur të merret me palestër është këngëtari Bertan Asllani.

Ai në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihen ca pesha që do t’i ngriste.

E padyshim që pas këtij rrugëtimi këngëtari do t’i arrijë edhe rezultatet që do!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test