Koha kur Miranda Hashani ishte nuse, velloja e saj kishte habitur të gjithë! - Bota Sot
Koha kur Miranda Hashani ishte nuse, velloja e saj kishte habitur të gjithë!

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Koha kur Miranda Hashani ishte nuse, velloja e saj kishte habitur të gjithë!

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 16:42
Miranda Hashani

Këngëtarja Miranda Hashani e cila së fundmi festoi 30 vjetorin e karrierës po vazhdon që fuqishëm t’i mbajë fansate e saj pranë vetes ani prej një kohë nuk u pati servuar pareshtur projekte.

Miranda Hashani i dha fund beqarisë më 13 qershor 1998, edhe pse kohë lufte ajo arriti ta jetësonte ëndrrën për t’u bërë nuse.

Miranda është e martuar me Mentor Miftarin, ish-futbollist, tani trajner futbolli. Qifti nga kjo martesë kanë 2 fëmijë, një djalë dhe një vajzë. 

Ne po u sjellim foto nga dita e martesës së saj, ja si është dukur ajo:

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test