Ndarjet në estradë që do të mbahen mend gjatë - Bota Sot
Ndarjet në estradë që do të mbahen mend gjatë

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Ndarjet në estradë që do të mbahen mend gjatë

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 17:28
Çiftet e ndara

Nuk janë të paktë në numër yjet e estradës që kanë kaluar një romancë dashurie mesvete, por që shumë prej tyre kanë përfunduar shumë shpejt.

Disa kanë arritur të krijojnë dhe bashkëpunime për projektet muzikore, e shumë prej tyre dëgjohen ende.

Lajmin e plotë mund ta lexoni te Mediat Shqiptare, duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test