Paris Hilton ekspozon dhuratën miliona dollarëshe - Bota Sot
Paris Hilton ekspozon dhuratën miliona dollarëshe

Mediale Vip

E diel, 18 nëntor 2018

Paris Hilton ekspozon dhuratën miliona dollarëshe

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 18:07
Paris Hilton me të dashurin

Një ndër femrat më të pasura në botë është padiskutim Paris Hilton.

Këtë e vërteton çdo ditë nëpërmjet postimeve që ajo bën në rrjete sociale.

Këtë herë trashëgimtarja ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë rozë dhe jeshile, ndërkohë që ajo çfarë bie në sy është çanta e saj Hermes Birkin, e mbuluar me kristale Swarovski.

Sigurisht që miliarderja mund tia lejojë vetes një dhuratë të tillë, për vetë faktin se pasuria e saj është maramëndëse.

Paris është fotografuar gjithashtu me të njëjtën veshje në aeroport, ku duket si një princeshë e vërtetë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test