Pas rikthimit në Instagram, Alberti shfaqet me… - Bota Sot
Pas rikthimit në Instagram, Alberti shfaqet me…

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Pas rikthimit në Instagram, Alberti shfaqet me…

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 18:16
Albert Krasniqi

Krahas angazhimeve që ka, kohën e gjenë edhe për familje.

Albert Krasniqi ka hedhur një fotografi ku shihet se ishte bashkë me gruan e tij, Besa Gashin dhe vajzën.

Treshja në fjalë kanë dalur për të ngrënë diku në kryeqytet dhe ky pozim i tyre tregon një portret tejet të bukur familjar.

Kujtojmë që Alberti dhe Besa janë një nga çiftet më të bukura të shoubizit shqiptar!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test