Kush është gazetarja provokuese nga Elbasani që po tërbon meshkujt - Bota Sot
Kush është gazetarja provokuese nga Elbasani që po tërbon meshkujt

Mediale Vip

Kush është gazetarja provokuese nga Elbasani që po tërbon meshkujt

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 19:36
Istriva

Nuk është nga ato gazetare që e shohim duke prezantuar edicionet informative, por Istriva është mjaft e njohur në rrjetet sociale dhe kjo falë fizikut të saj joshës.

Fotot e saj tek tregon format mjaft seksi po bëhen gjithnjë e më të njohura ne mesin e përdoruesve të rrjeteve sociale si Facebook dhe Instagram.

Image

Istriva punon në fushën e medias dhe njihet më si shumi si “gazetarja seksi” nga Elbasani.

“Shumicën e fotove e bëj vetë”, tregon Istriva, e cila nuk ka pse të ketë zili as vetë Kim Kardashianin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test