Një tjetër surprizë për Ledinën - Bota Sot
Një tjetër surprizë për Ledinën

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Një tjetër surprizë për Ledinën

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 20:02
Ledina Celo

Këngëtarja Ledina Celo sot ka një ditë të veçantë.

Ajo sot feston ditëlindjen e 41-të dhe për këtë ditë me rëndësi për të ajo u surprizua nga këngëtari Sabri Fejzullahu.

Por, surprizat për të nuk kanë të ndalur.

Këngëtarja ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet një ëmbëlsirë që ishte përgatitur për të dhe në mes ishte shkruar numri 41.

E për befasinë, Ledina është falënderuese.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test