Luana kritikohet për syze, Besa Kokëdhima i del në mbrojtje - Bota Sot
Luana kritikohet për syze, Besa Kokëdhima i del në mbrojtje

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Luana kritikohet për syze, Besa Kokëdhima i del në mbrojtje

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 20:24
Luana Vjollca dhe Besa Kokedhima

Një fotografi e publikuar në rrjetet sociale u bëri bujë në portalet shqiptare.

Në këtë foto shihet prezantuesja Luana Vjollca e cila ndonëse ishte në një vend me borë, ajo kishte vënë syze dielli, gjë për të cilën u kritikua nga mediet në Shqipëri.

E për këtë çështje, Luanës në mbrotje i ka dal Besa Kokëdhima.

Besa ka hedhur në Instastory këtë lajm dhe tha se syzet janë të nevojshme në një vend ku ka borë pasi reflektimi është i madh!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test