Gruaja e Alban Dudushit publikon foton më të bukur! - Bota Sot
Gruaja e Alban Dudushit publikon foton më të bukur!

Mediale Vip

E enjte, 15 nëntor 2018

Gruaja e Alban Dudushit publikon foton më të bukur!

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 22:41
Alban Dudushi, Bieta Sulo

Partnerja e moderatorit të njohur Alban Dudushi, Bieta Sulo publikon shpesh në rrjete sociale foto familjare.

Edhe këtë herë ajo postuar një foto mjaft të bukur plot diell në të cilën shfaqet së bashku me Albanin dhe me vogëlushin e tyre Kroi Art.

“Të orientuar nga dielli,” - ka shkruar Bieta krahas fotos së publikuar në rrjete sociale.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test