'Burri im Boss', zbulohet pasuria marramendëse e bashkëshortit të modeles shqiptare - Bota Sot
'Burri im Boss', zbulohet pasuria marramendëse e bashkëshortit të modeles shqiptare

Mediale Vip

E diel, 18 nëntor 2018

'Burri im Boss', zbulohet pasuria marramendëse e bashkëshortit të modeles shqiptare

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 23:48
Emina dhe Sam Nazarian

Postimi i saj i fundit në "Instagram" tërhoqi shumë vëmendjen. "Burri im Boss", shkruante Emina Çunmulaj, modelja shqiptare me famë botërore e cila komentohet shumë në media për jetën private.

Këtë herë vëmendjen e ka marrë bashkëshorti i saj, biznesmeni iranian Sam Nazarian për të cilin "Forbes" ka shkruar një artikull ku flitet për mënyrën si ai ka arritur të ndërtojë pasurinë.

Sipas "TheRichiest", pasuria e Sam Nazarian llogaritet rreth 150 milion dollarë.

Emina dhe Sam Nazarian kanë një vajzë nga martesa e tyre dhe po presin të vijë në jetë edhe fëmija i dytë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test