Beckhamët po kopjojnë Kardashianët?! - Bota Sot
Beckhamët po kopjojnë Kardashianët?!

Mediale Vip

Beckhamët po kopjojnë Kardashianët?!

Më: 11 shkurt 2018 Në ora: 17:36
Victoria dhe David Beckham

Çifti i njohur Victoria dhe David Beckham  raportohet se janë duke planifikuar të startojnë me një emision televiziv të stilit të Kardashianëve.

Këtë e kanë bërë të ditur burime të Star Daily, ndërsa kanë shtuar se çifti ishin në bisedime serioze me NBC’s E!,

Më tej raportohet se edhe Victoria del të jetë e bindur se shfaqja mund të ishte ‘një hit’ dhe do të tregonte anën e fshehtë të saj prapa kamerave.

Meqë ende nuk është konfirmuar një shou televiziv i tillë,  pritet për reagimet e mëtejshme të familjes Beckham por që ky pritet të jetë një rikthim i triumfues i tyre

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test