Xhensila fsheh barkun e fryrë - Bota Sot
Xhensila fsheh barkun e fryrë

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Xhensila fsheh barkun e fryrë

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 13:10
Xhensila Myrtezaj

Kohëve të fundit u përfol që është në pritje të ëmbël. Megjithëse nuk ka ndonjë deklarim nga Xhensila, fotografitë e fundit na dërgojnë drejt dyshimeve.

Xhensila po pushon në Santorini ku ka shkrepur disa foto çasti, shkruan Bota sot. Por, në këto pamje, këngëtarja zbulon një detaj. E veshur në një xhamper ngjyrë rozë dhe të gjërë, këngëtarja ka provuar që ta fshehë barkun e saj ndoshta të fryrë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test