Britney Spears bëhet gati për verën - Bota Sot
Britney Spears bëhet gati për verën

Mediale Vip

Britney Spears bëhet gati për verën

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 17:51
Britney Spears

Nëse doni të humbni kilet e tepërta në trupin tuaj, atëherë ndiqni shembullin e këngëtares, Britney Spears.

Disa kohë më parë këngëtarja e famshme u shfaq në publik me disa kile të shtuara, duke marrë kështu një lum kritikash nga ana e fansave të saj.

 

Gearing up for summer!!! ????????

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Por shumë shpejt Britney vendosi ti “zhdukë” kilet e tepërta dhe këtë e ka bërë nëpërmjet ushtrimit për orë më rradhë në palestër.

Këngëtarja ka publikuar në rrjetin social Instagram një video ku shfaqet në palestër duke u përkulur dhe prekur gishtat e këmbës me kokën.

E mahnitshme Britney!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test