“Merri krejt” publikohet nga Faton Isufi - Bota Sot
“Merri krejt” publikohet nga Faton Isufi

Mediale Vip

“Merri krejt” publikohet nga Faton Isufi

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 21:51
Faton Isufi

Këngëtari Faton Isufi ka lansuar këngën e tij.

Fjala është për baladën ‘Merri krejt’.

Kënga është shkruar nga Special I që ka bërë edhe muzkën, kurse masterizimi dhe miksimi është realizuar nga DouBass Records.

‘Merri krejt’ është finalizuar edhe me klip nga Bug Production.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test