E ngatërrojnë shpesh! Kjo është vajza identike me Nora Istrefin - Bota Sot
E ngatërrojnë shpesh! Kjo është vajza identike me Nora Istrefin

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

E ngatërrojnë shpesh! Kjo është vajza identike me Nora Istrefin

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 23:34
Nicol Spaho

Nicol Spaho është një emër i ri, por jo i panjohur në fushën e modelingut. Pas përfaqësimit të Shqipërisë në Miss Europe dhe renditjes në Top 10, për Nicol u hapën shumë dyer, oferta nga kompani prestigjioze modelingu dhe kontrata të panumërta.

Tiparet ekzotike, kaçurrelat e bukur dhe fiziku perfekt janë mjaft për të rënë në sy të të gjithëve. Dhe e kanë bërë punën e tyre… Tani Nicol ka disa kontrata të hapura, por ndërkohë vijon edhe studimet për drejtësi.

E ftuar pasditen e sotme në Pasdite, Nicol rrëfeu disa prej eksperiencave të saj në kompeticionet e bukurisë, por edhe për një ‘eksperiencë’ që e ndjek në çdo kompeticion, në çdo dalje publike, por edhe në përditshmëri – ngjashmëria me këngëtaren e njohur Nora Istrefi.

E ndjek gjithmonë ky krahasim, kudo dhe nga të gjithë. Siç tregon vetë bukuroshja, është mëse e zakonshme tashmë edhe kur e thërrasin në emër të Norës. Është mësuar dhe nuk ndihet aspak keq.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test