Vjen “Episoda” nga F Tim - Bota Sot
Vjen “Episoda” nga F Tim

Mediale Vip

Vjen “Episoda” nga F Tim

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 13 shkurt 2018 Në ora: 23:43
F Tim

F Tim rikthehet pas një pauze të gjatë me projektin EPISODA artisti ka vendosur ta sjell me videoklip. F Tim është anëtar i labelit TBA The Bloody Alboz, label ky i cili nuk ka qenë mjaft aktiv kohëve të fundit.

F Tim ka paralajëmruar se do jetë më aktiv ku ka në plan të sjell albumin e tij të parë këtë vit, ku në vitin 2007 rep-artisti kishte sjellë mixatpe-in NON STOP HIP-HIP.

Teksin dhe muzikën vetë reperi, producimin Dual Vox Për më tepër shikoni videon më poshtë.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test